Kestävämmät ja paremmat lasi-ikkunalliset kylmä- ja pakastekalusteet
Inventus GW -mallit ovat erinomainen ratkaisu kovaan käyttöön ja vaativiin olosuhteisiin ammattikeittiöihin, kahviloihin, myymälöihin ja vastaaviin kohteisiin. Inventus GW –mallit käsittävät lasi-ikkunalliset kylmä- ja pakastekalusteet. Kuten kaikki Inventus-tuoteperheen kalusteet, myös lasi-ikkunallinen Inventus GW on tehty laadukkaista ja pitkäikäisistä komponenteista. Se on yksi esimerkki edistyksellisistä kylmäsäilytysratkaisuistamme.
Inventus GW:llä erinomaista tuotenäkyvyyttä ja esillepanoa
Inventus GW soveltuu erinomaisesti sekä säilytys- että myymäläkalusteeksi ja mahdollistaa erinomaisen tuotenäkyvyyden ja esillepanon. Lasi-ikkunan ja valaistuksen ansiosta tuotenäkyvyys ja esillepano voidaan toteuttaa ammattimaisesti. Tarjolla on huippuluokan käytettävyyttä sekä parempaa hygieniaa ja turvallisuutta. Joustavuus ja helppous näkyy kaikessa.
Inventus GW, kuten koko Inventus-tuoteperhe, on suunniteltu ja valmistet-tu ympäristöä säästäen. Se on tulevaisuudenkestävä ratkaisu, jossa ammattimaisuus näkyy niin kokonaisuudessa kuin pienissä yksityiskohdissa. Inventus GW-mallien lisätoiminnallisuudet ja -varusteet Hyödynnettävissä ovat erilaiset lisätoiminnallisuudet ja lisätarvikkeet kuten Inventus-leipomojärjestelmä tai vaikkapa pyörät jalkojen tilalle.